LECO N-TYPESeltechnology
SMBB Half Cut Cell Technology
Bifaciale selModuleTechnologyen
Uitstekende anti-PID lege lid prestaasjes
Minder Hot Spot Shading-effekten
Hegere krêftútfier Legere BOS & LCOE
● ISO9001:2015 kwaliteitsbehearsysteem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standertkwaliteit
● IEC61701/IEC62716 Sâlt/Mist/Ammoniak Tests
| Sinne-sellen | N-type Mono |
| Oantal sellen | 108 (6x18) |
| Ofmjittings | 1961 x 1134 x 33 mm |
| Gewicht | 27,8 kg |
| Foar- / Efterglês | 2.0mm coated heal-temperd glês |
| Frame | Anodisearre aluminiumlegering (fersterke hege-belêsting opsjoneel) |
| Ferbiningsdoas | IP68-klassifikaasje (3 bypassdiodes) |
| Utfierkabels | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Lingte kin oanpast wurde | |
| Ferbiningen | Mc4 kompatibel |
| Mechanyske ladingstest | Foar 5400Pa / Efter 2400Pa |
| KRACHTKLASSE | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimaal fermogen (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Iepen circuit spanning (Voc) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Koartslutingsstroom (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Spanning by Maksimaal Fermogen (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Hjoeddeistich Maksimaal Fermogen (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| MODULE-EFFISINSJE (%) | 22,03% | 22,26% | 22,48% | 22,71% | 22,93% | |||||
STC: Bestralingssterkte 1000W/m², seltemperatuer 25ºC, AM1.5G
NMOT: Strielsterkte 800W/m², omjouwingstemperatuer 20ºC, wynsnelheid 1m/s, AM1.5G
| Efterste winst | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimaal fermogen (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Module-effisjinsje STC (%) | 23,14% | 23,37% | 23,61% | 23,84% | 24,08% | |
| 15% | Maksimaal fermogen (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Module-effisjinsje STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Maksimaal fermogen (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Module-effisjinsje STC (%) | 27,54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Kontener | 40' haadkantoar |
| Stikken per pallet | 34 |
| Pallets per kontener | 24 |
| Stikken per kontener | 816 |
| Temperatuer fan 'e wurkmodule | -40℃ oant +85℃ |
| Maksimale systeemspanning | 1500 DC (IEC) |
| Maksimale searjefeiligingswurdearring | 30A |
| Machtstolerânsje | 0/+5W |
| Nominale wurktemperatuer (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Voc | -0,25%/℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoan/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Gebou 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Sina
www.alifesolar.com