LECO N-TYPESeltechnology
SMBB Half Cut Cell Technology
Bifaciale selModuleTechnologyen
Uitstekende anti-PID lege lid prestaasjes
Minder Hot Spot Shading-effekten
Hegere krêftútfier Legere BOS & LCOE
● ISO9001:2015 kwaliteitsbehearsysteem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standertkwaliteit
● IEC61701/IEC62716 Sâlt/Mist/Ammoniak Tests
| Sinne-sellen | N-type Mono |
| Oantal sellen | 144 (6x24) |
| Ofmjittings | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Gewicht | 31,5 kg |
| Foar- / Efterglês | 2.0mm coated heal-temperd glês |
| Frame | Anodisearre aluminiumlegering (fersterke hege-belêsting opsjoneel) |
| Ferbiningsdoas | IP68-klassifikaasje (3 bypassdiodes) |
| Utfierkabels | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Lingte kin oanpast wurde | |
| Ferbiningen | Mc4 kompatibel |
| Mechanyske ladingstest | Foar 5400Pa / Efter 2400Pa |
| KRACHTKLASSE | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimaal fermogen (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Iepen circuit spanning (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Koartslutingsstroom (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Spanning by Maksimaal Fermogen (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Hjoeddeistich Maksimaal Fermogen (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| MODULE-EFFISINSJE (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Bestralingssterkte 1000W/m², seltemperatuer 25ºC, AM1.5G
NMOT: Strielsterkte 800W/m², omjouwingstemperatuer 20ºC, wynsnelheid 1m/s, AM1.5G
| Efterste winst | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimaal fermogen (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Module-effisjinsje STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Maksimaal fermogen (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Module-effisjinsje STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Maksimaal fermogen (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Module-effisjinsje STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Kontener | 20'GP | 40' haadkantoar |
| Stikken per pallet | 36 | 36 |
| Pallets per kontener | 5 | 20 |
| Stikken per kontener | 180 | 720 |
| Temperatuer fan 'e wurkmodule | -40℃ oant +85℃ |
| Maksimale systeemspanning | 1500 DC (IEC) |
| Maksimale searjefeiligingswurdearring | 30A |
| Machtstolerânsje | 0/+5W |
| Nominale wurktemperatuer (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Voc | -0,25%/℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoan/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Gebou 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Sina
www.alifesolar.com