| ELEKTRISK PROJEKT | PARAMETERS | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maksimale krêft | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimale wurkspanning | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Optimale wurkstroom | Yndruk(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Iepen-circuit spanning | Voc(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Koartslutingstroom | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Berik fan wurktemperatuer fan 'e module | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Maksimale systeemspanning | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maksimale fuse-stroom | A | 25 | |||
| Berik fan krêfttolerânsje | % | 0~+3% | |||
| *STC (Standert testomstannichheden): Frontale bestraling 1000W/m², Seltemperatuer 25℃, Spektrum AM1.5. | |||||
| Nominale wurktemperatuer fan 'e sel | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Maksimale krêfttemperatuerkoëffisjint | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Iepen-circuit spanningstemperatuerkoëffisjint | Voc | %/℃ | -0.24 |
| Koartslutingstroom temperatuerkoëffisjint | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Feilichheidsnivo | Klasse II |
| Produktgarânsje | 12 jier produktmaterialen en technology |
| Stromgarânsje | 25 jier lineêre krêftútfier |
| *De ferswakking yn it earste jier is 2%. Fan it folgjende jier ôf is de jierlikse delgong minder as 0,5%. De krêft fan 'e module is net minder as 80% yn it 25e jier. | |
| Seltype | TOPCon-sel 182 × 91 mm |
| Selrangskikking | 144 stikken (12×12) |
| Modulegrutte | 2260x1219x2.7mm |
| Modulegewicht | 7,44 kg |
| Ferbiningsdoaze | Beskermingsklasse IP68 |
| Utfierkabel | 4mm², 500mm kabel netto lingte. Kabellengte kin oanpast wurde |
| Ferbiningstype | MC4-kompatibiliteit |
| Frame | N/A |
| Frontale statyske lading (sniedruk) | 5400Pa |
| Statyske lading efter (wyndruk) | 2400Pa |
| Transport | Platfoarmfrachtwein 13m | Platfoarmfrachtwein 17,5m | Kontener 20'C | Kontener 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Grutte | 13m | 17,5m | 20'C | 40'C |
| Pallet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Stik/Pallet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Totaal oantal stikken | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Ferpakkingsgrutte (Pallet) | 2320 * 1110 * 1400 mm | |||
| Maksimum fermogen (W) | Konverzje-effisjinsje | Gewicht | Produktgarânsje | Stromgarânsje | Modulgrutte | Selrangskikking |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jier | 25 jier | 2260x1219x2.7mm | 144 stiks (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jier | 25 jier | 2260x1110x2.7mm | 132 stiks (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jier | 25 jier | 2260x1020x2.7mm | 120 stiks (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jier | 25 jier | 2260x918x2.7mm | 108 stiks (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jier | 25 jier | 2260x825x2.7mm | 96 stiks (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jier | 25 jier | 2260x735x2.7mm | 84 stiks (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jier | 25 jier | 2260x644x2.7mm | 72 stiks (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jier | 25 jier | 1545x425x2.7mm | 72 stiks (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jier | 25 jier | 1150x927x2.7mm | 54 stiks (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 jier | 25 jier | 1750x1150x2.7mm | 80 stiks (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoan/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Gebou 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Sina
www.alifesolar.com