LECO N-TYPESeltechnology
SMBB Half Cut Cell Technology
SMBB-technologyen
Uitstekende anti-PID lege lid prestaasjes
Minder Hot Spot Shading-effekten
Hegere krêftútfier Legere BOS & LCOE
● ISO9001:2015 kwaliteitsbehearsysteem
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standertkwaliteit
● IEC61701/IEC62716 Sâlt/Mist/Ammoniak Tests
| Sinne-sellen | N-type Mono |
| Oantal sellen | 96 (6x16) |
| Ofmjittings | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Gewicht | 21,0 kg |
| Foarglês | 3.2mm coated tempered glês |
| Frame | Anodisearre aluminiumlegering (fersterke hege-belêsting opsjoneel) |
| Ferbiningsdoas | IP68-klassifikaasje (3 bypassdiodes) |
| Utfierkabels | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Lingte kin oanpast wurde | |
| Ferbiningen | Mc4 kompatibel |
| Mechanyske ladingstest | Foar 5400Pa / Efter 2400Pa |
| KRACHTKLASSE | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimaal fermogen (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Iepen circuit spanning (Voc) | 34.71V | 32.54V | 34.96V | 32.78V | 35.20V | 33.03V | 35.43V | 33.28V | 35.67V | 33.52V |
| Koartslutingsstroom (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Spanning by Maksimaal Fermogen (Vmpp) | 29.35V | 27.50V | 29.57V | 27.72V | 29.79V | 27.95V | 30.00V | 28.17V | 30.21V | 28.39V |
| Hjoeddeistich Maksimaal Fermogen (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00 oere | 12.00 oere | 15.06A | 12.05A |
| MODULE-EFFISINSJE (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,65% | |||||
| STC: Bestralingssterkte 1000W/m², seltemperatuer 25°C, AM1.5G NMOT: Stralingssterkte 800W/m², omjouwingstemperatuer 20°C, wynsnelheid 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Kontener | 40' haadkantoar |
| Stikken per pallet | 36 |
| Pallets per kontener | 26 |
| Stikken per kontener | 936 |
| Temperatuer fan 'e wurkmodule | -40℃ oant +85℃ |
| Maksimale systeemspanning | 1500 DC (IEC) |
| Maksimale searjefeiligingswurdearring | 30A |
| Machtstolerânsje | 0/+5W |
| Nominale wurktemperatuer (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Voc | -0,25%/℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoan/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Gebou 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Sina
www.alifesolar.com