LECO N-TYPESeltechnology
SMBB Half Cut Cell Technology
Bifaciale selModuleTechnologyen
Uitstekende anti-PID lege lid prestaasjes
Minder Hot Spot Shading-effekten
Hegere krêftútfier Legere BOS & LCOE
● ISO9001:2015 kwaliteitsbehearsysteem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standertkwaliteit
● IEC61701/IEC62716 Sâlt/Mist/Ammoniak Tests
| Sinne-sellen | N-type Mono |
| Oantal sellen | 156 (6x26) |
| Ofmjittings | 2465 x 1134 x 33 mm |
| Gewicht | 34,8 kg |
| Foar- / Efterglês | 2.0mm coated heal-temperd glês |
| Frame | Anodisearre aluminiumlegering (fersterke hege-belêsting opsjoneel) |
| Ferbiningsdoas | IP68-klassifikaasje (3 bypassdiodes) |
| Utfierkabels | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Lingte kin oanpast wurde | |
| Ferbiningen | Mc4 kompatibel |
| Mechanyske ladingstest | Foar 5400Pa / Efter 2400Pa |
| KRACHTKLASSE | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimaal fermogen (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Iepen circuit spanning (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55,75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Koartslutingsstroom (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Spanning by Maksimaal Fermogen (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Hjoeddeistich Maksimaal Fermogen (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| MODULE-EFFISINSJE (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: Bestralingssterkte 1000W/m², seltemperatuer 25°C, AM1.5G NMOT: Stralingssterkte 800W/m², omjouwingstemperatuer 20°C, wynsnelheid 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Efterste winst | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimaal fermogen (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Module-effisjinsje STC (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Maksimaal fermogen (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Module-effisjinsje STC (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Maksimaal fermogen (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Module-effisjinsje STC (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Kontener | 40' haadkantoar |
| Stikken per pallet | 34 |
| Pallets per kontener | 16 |
| Stikken per kontener | 544 |
| Temperatuer fan 'e wurkmodule | -40℃ oant +85℃ |
| Maksimale systeemspanning | 1500 DC (IEC) |
| Maksimale searjefeiligingswurdearring | 30A |
| Machtstolerânsje | 0/+5W |
| Nominale wurktemperatuer (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Voc | -0,25%/℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoan/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Gebou 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Sina
www.alifesolar.com