LECO N-TYPESeltechnology
SMBB Half Cut Cell Technology
Bifaciale selModuleTechnologyen
Uitstekende anti-PID lege lid prestaasjes
Minder Hot Spot Shading-effekten
Hegere krêftútfier Legere BOS & LCOE
● ISO9001:2015 kwaliteitsbehearsysteem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standertkwaliteit
● IEC61701/IEC62716 Sâlt/Mist/Ammoniak Tests
| Sinne-sellen | N-type Mono |
| Oantal sellen | 132 (6x22) |
| Ofmjittings | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Gewicht | 38,5 kg |
| Foar- / Efterglês | 2.0mm coated heal-temperd glês |
| Frame | Anodisearre aluminiumlegering (fersterke hege-belêsting opsjoneel) |
| Ferbiningsdoas | IP68-klassifikaasje (3 bypassdiodes) |
| Utfierkabels | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Lingte kin oanpast wurde | |
| Ferbiningen | Mc4 kompatibel |
| Mechanyske ladingstest | Foar 5400Pa / Efter 2400Pa |
| KRACHTKLASSE | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimaal fermogen (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Iepen circuit spanning (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Koartslutingsstroom (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39 oere | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Spanning by Maksimaal Fermogen (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Hjoeddeistich Maksimaal Fermogen (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| MODULE-EFFISINSJE (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Bestralingssterkte 1000W/m², seltemperatuer 25°C, AM1.5G NMOT: Stralingssterkte 800W/m², omjouwingstemperatuer 20°C, wynsnelheid 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Efterste winst | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimaal fermogen (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Module-effisjinsje STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Maksimaal fermogen (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Module-effisjinsje STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Maksimaal fermogen (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Module-effisjinsje STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Kontener | 40' haadkantoar |
| Stikken per pallet | 32 |
| Pallets per kontener | 18 |
| Stikken per kontener | 576 |
| Temperatuer fan 'e wurkmodule | -40℃ oant +85℃ |
| Maksimale systeemspanning | 1500 DC (IEC) |
| Maksimale searjefeiligingswurdearring | 35A |
| Machtstolerânsje | 0/+5W |
| Nominale wurktemperatuer (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Pmax | -0,30%/℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Voc | -0,24%/℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoan/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Gebou 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Sina
www.alifesolar.com