LECO N-TYPESeltechnology
SMBB Half Cut Cell Technology
Bifacial Cell Module Technologies
Uitstekende anti-PID lege lid prestaasjes
Minder Hot Spot Shading-effekten
Hegere krêftútfier Legere BOS & LCOE
● ISO9001:2015 kwaliteitsbehearsysteem
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standertkwaliteit
● IEC61701/IEC62716 Sâlt/Mist/Ammoniak Tests
| Sinne-sellen | N-type Mono |
| Oantal sellen | 96 (6x16) |
| Ofmjittings | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Gewicht | 24,0 kg |
| Foarglês | 2.0mm coated heal-temperd glês |
| Frame | Anodisearre aluminiumlegering (fersterke hege-belêsting opsjoneel) |
| Ferbiningsdoas | IP68-klassifikaasje (3 bypassdiodes) |
| Utfierkabels | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Lingte kin oanpast wurde | |
| Ferbiningen | Mc4 kompatibel |
| Mechanyske ladingstest | Foar 5400Pa / Efter 2400Pa |
| KRACHTKLASSE | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimaal fermogen (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Iepen circuit spanning (Voc) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Koartslutingsstroom (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Spanning by Maksimaal Fermogen (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Hjoeddeistich Maksimaal Fermogen (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| MODULE-EFFISINSJE (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,77% | |||||
| STC: Bestralingssterkte 1000W/m², seltemperatuer 25°C, AM1.5G NMOT: Stralingssterkte 800W/m², omjouwingstemperatuer 20°C, wynsnelheid 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Efterste winst | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimaal fermogen (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Module-effisjinsje STC (%) | 22,86% | 23,12% | 23,38% | 23,65% | 23,91% | |
| 15% | Maksimaal fermogen (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Module-effisjinsje STC (%) | 25,04% | 25,32% | 25,61% | 25,90% | 26,19% | |
| 25% | Maksimaal fermogen (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Module-effisjinsje STC (%) | 27,21% | 27,53% | 27,84% | 28,15% | 28,46% |
| Kontener | 40' haadkantoar |
| Stikken per pallet | 36 |
| Pallets per kontener | 26 |
| Stikken per kontener | 936 |
| Temperatuer fan 'e wurkmodule | -40℃ oant +85℃ |
| Maksimale systeemspanning | 1500 DC (IEC) |
| Maksimale searjefeiligingswurdearring | 30A |
| Machtstolerânsje | 0/+5W |
| Nominale wurktemperatuer (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Voc | -0,25%/℃ |
| Temperatuerkoëffisjint fan Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoan/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Gebou 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Sina
www.alifesolar.com